פרופ' אוברי סוסקולני
 
 
 
 
 
 
 
072-3262591
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צוות המרפאה

 
במרפאתו של פרופ' אוברי סוסקולני עומד לרשותכם צוות המרפאה: רופא, שיננית, סייעת ומזכירות.
 
 
פרופ' אוברי סוסקולני
 
 
 

פרופ' אוברי סוסקולני B.D.S. ,Ph.D. (מס' רשיון 2602)

 
פרופ' סוסקולני מכהן כמנהל המחלקה לפריודונטיה בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית - הדסה בירושלים. מאחוריו למעלה מ- 35 שנות ניסיון קליני בטיפול פריודונטלי, במחקר ובהוראה באוניברסיטה.
למידע נוסף
 
 
 
 
 
יעל קאופמן / רואימי, שיננית
 
 
 

יעל קאופמן / רואימי, שיננית

 
התחילה את עבודתה כשיננית בשנת 2010, לאחר שסיימה את לימודיה בקורס שינניות באוניברסיטת תל אביב. לפני כן סיימה קורס לסייעות לרפואת שיניים בבה"ד 10 ושירתה בצה"ל כסייעת. יעל בעלת ניסיון של למעלה מ - 12 שנות עבודה במסגרת מרפאות השיניים, אשר איפשר לה להתנסות ברוב תחומי רפואת השיניים ובמיוחד בתחום הפריודונטי.
 
 
 
 
 
נעמי סולומון, מזכירה רפואית
 
 
 

נעמי סולומון, מזכירה רפואית

 
עוסקת בניהול המרפאה משנת 2004. בתוקף תפקידה היא אחראית על קביעת תורים למטופלים וביצוע כל עבודות המזכירות והחשבונות שקשורים למרפאה, לרבות מעקב אחר תשלומים של מטופלים וחשבונות ושל ספקים. כל זאת בשיתוף פעולה ומעקב על ידי רואה החשבון של המרפאה. נעמי גם עובדת עם חברות הביטוח השונות הקשורות לרפואת השיניים, ומסייעת למטופלים במילוי הטפסים הדרושים, כדי שיקבלו החזרים.
 
 
 
 
 
דליה רומנו-סולומון, סייעת
 
 
 

דליה רומנו-סולומון, סייעת

 
הוכשרה כסייעת לרופא שיניים בקורס קדם צבאי ושירתה בצבא כסייעת לרופא שיניים ביחידת ניידות השיניים. היא עובדת במרפאה של פרופ' סוסקולני כסייעת החל משנת 1992 ואחראית על הכנה וארגון המרפאה לטיפולים הדרושים ומעקב אחרי המטופלים.
 
 
 
 
 
אביה יוסף, סייעת
 
 
 

אביה יוסף, סייעת

 
סיימה בשנת 2003 קורס סייעות לרפואת שיניים בבית ברל. לאחר מכן עבדה במרפאת הילה לצורך התלמדות (סטאז'). בהמשך עבדה גם כסייעת לרופא שיניים בקליניקה פרטית. ב- 2014 הצטרפה לצוות הקליניקה של פרופ' סוסקולני, והיא עובדת בצמוד אליו כסייעת באופן שוטף, ואף מסייעת לו בזמן ניתוחים כירורגיים.